بوکال فت چیست؟

شاید در خصوص جراحی بوکال فت شنیده باشید، پیش از توضیح در مورد فواید این جراحی محبوب بد نیست بگوییم بوکال فت چیست.

بوکال فت به جراحی برداشتن توده‌های چربی از گونه‌های پر با هدف باریک سازی و ایجاد انحنای بیشتر در افراد دارای صورت گرد گفته می‌شود. حال که فهمیدم بوکال فت چیست باید بگوییم که عمده مزایای این جراحی برجسته سازی گونه، بهبود ظاهری صورت، افزایش انحنای صورت و افزایش اعتمادبنفس خواهد بود.

این جراحی نیز همچون سایر جراحی‌ها نیازمند مراجعه به مراکز تخصصی و پزشکان فوق تخصص است. عدم مراجعه به پزشک فوق تخصص برای انجام جراحی عوارضی چون ایجاد عدم تقارن در صورت، آسیب عصب صورت، آسیب غدد بزاقی، عفونت و موارد دیگر را به دنبال خواهد داشت.

از همین رو ضروری است برای انجام چنین جراحی به جراح پلاستیک دارای بورد تخصصی مراجعه شود. مرکز فوق تخصصی ما با برخورداری از کادری مجرب و دارای بورد تخصصی آماده است به شما در انتخابی درست یاری رساند.

 

کلینیک زیبایی دکتر کاشانی همواره با رعایت تمامی اصول بهداشتی و داشتن نتایج قابل قبول و رضایت بخش یکی از بهترین و پیشرفته ترین کلینیک ها در شهر  می باشد.

شما میتوانید برای مشاهده نمونه کارها و تماس مستقیم با مشاوران کلینیک زیبایی دکتر کاشانی بر روی آیکون اینستاگرام کلیک کنید تا وضعیت صورت شما بررسی شود .

 

بوکال فت چیست؟

در پاسخ به این سوال که بوکال فت چیست باید بگوییم بوکال فت یک توده چربی گرد و طبیعی است که بین عضلات صورت، در ناحیه توخالی زیر استخوان گونه فرد قرار دارد.

اندازه توده بوکال فت بر شکل صورت افراد تأثیر می‌گذارد. این توده به کاهش نیروی وارده عضلات جونده فک کمک می‌کند و بخشی از یک توده چربی بزرگتر است که تا شقیقه فرد امتداد می‌یابد.

در برخی افراد، بوکال فت می‌تواند بیش از حد رشد کرده و منجر به پُری بیش از حد قسمت تحتانی صورت شود.

همه افراد بوکال فت دارند، اما اندازه توده‌های چربی باکال در افراد مختلف متفاوت خواهد بود. چنانچه توده‌های چربی باکال بزرگی دارید، ممکن است احساس کنید که صورت شما بیش از گرد یا توپر است. داشتن گونه‌ای بزرگ مسئله خاصی نیست اما اگر به دنبال گونه‌های کوچک‌تر هستید احتمالاً پزشک به شما جراحی بوکال فت را پیشنهاد بدهد.

 

توده‌های چربی بوکال چیست؟

بوکال فت توده چربی است که در گونه‌های افراد قرار دارد. چنانچه بیمار توده بوکال فت بزرگی داشته باشد، به احتمال بسیار گونه‌های وی بیش از حد چاق به نظر برسد.

توده‌های بزرگ بوکال فت احتمالاً باعث شود دیگران سن فرد را جوان‌تر از سن واقعی خود تلقی کنند. این مسئله می‌تواند منجر به نارضایتی فرد از ظاهر خود گردد. هنگامی که توده‌های چربی بوکال با جراحی برداشته می‌شود، صورت فرد باریک‌تر و منحنی‌تر به نظر می‌رسد.

هر فرد دارای توده‌های چربی بوکال در اندازه‌های مختلف است. علاوه بر این، احتمال دارد توده چربی بوکال در یک گونه اندازه‌ای متفاوت نسبت به گونه دیگر شما داشته باشد. جراحان پلاستیک از انجام جراحی برداشتن توده چربی بوکال در افرادی که صورت آنها به صورت طبیعی باریک است، خودداری می‌کنند.

 

مزایای بوکال فت چیست؟

شاید سوالی که برای شما به عنوان زیباجو مطرح شود آن است که مزایای جراحی بوکال فت چیست، این جراحی دارای مزایای بسیاری است از جمله:

  • برخورداری از گونه‌های مشخص‌تر
  • بهبود خطوط صورت
  • جوانسازی فرم صورت
  • بهبود ظاهری صورت
  • افزایش اعتماد به نفس

 

 


Rate this post

نویسنده مطلب mehrzadتبلیغات
تبلیغات